اسپرسو میکر ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیر دستگاه های قهوه ساز خانگی و صنعتی از همه برندها

به لطف همکاری با تکنسین های متخصص و طیف گسترده لوازم جانبی و قطعات یدکی اورجینال،ما قادریم مشکلات خرابی و تعمیر و نگهداری معمولی و فوق‌العاده را به سرعت و کارآمد برطرف کنیم و خدمات با کیفیت را ارائه دهیم

خدمات پشتیبانی
سرعت در تعمیرات

خدمات پشتیبانی

مشتریان ما بسیار ارزشمند هستند، ما به نیازهای آنها گوش می دهیم و با ارائه پشتیبانی کامل سعی در برآورده کردن درخواست های آنها داریم.

سرعت تعمیرات

ما می‌دانیم که شما چقدر به دستگاه قهوه ساز خود اهمیت می دهید و به همین دلیل است که تعمیرات را در سریع ترین زمان ممکن و بدون غفلت از کیفیت خدمات انجام می دهیم.

پیشرفت کاری

ما دائماً در حال پیشرفت روند کاری هستیم و دائماً به دنبال بهترین راه حل ها برای مشتریان خود هستیم تا بهترین خدمات را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم.

تعمیر دستگاه قهوه ساز اسپرسو

آیا دستگاه اسپرسوساز خریده اید ، اما دیگر به درستی کار نمی کند؟ آیا به دنبال شخصی برای تعمیر دستگاه های قهوه ساز هستید اما نمی دانید با چه کسی تماس بگیرید؟ در اسپرسو میکر ما به شما این امکان را می‌دهیم که بهترین مراکز کمک فنی را بیابید ، تا در کمترین زمان ممکن دستگاه قهوه ساز خود را تعمیر کنید.

فقط باید اطلاعاتی در مورد محل سکونت خود، مدل قهوه ساز و نوع خرابی در اختیار ما قرار دهید. به این ترتیب ما قادر خواهیم بود تا مناسب ترین تکنسین های تخصصی را برای ارائه خدمات انتخاب کنیم که قادر به رفع هر گونه خرابی و تعمیر هر گونه آسیب به دستگاه شما باشد.

دستگاه های قهوه اسپرسو: نحوه کار آنها

دستگاه های قهوه ساز لوازم مدرنی هستند که به شما امکان می دهند قهوه اسپرسو را مشابه قهوه کافی شاپی در خانه تهیه کنید. در داخل آنها یک دیگ بخار وجود دارد که آب موجود در مخزن را گرم می کند و آن را از مخلوط عبور می دهد و قهوه با کیفیت را تنها در چند ثانیه تحویل می دهد.

انواع دستگاه های قهوه ساز

خانگی

کپسولی

فیلتر دار

نیمه اتوماتیک

تمام اتوماتیک

صنعتی

تمام صنعتی

نیمه صنعتی

رایج ترین خرابی دستگاه های قهوه اسپرسو

علیرغم اینکه دستگاه های اسپرسوساز محکم و بادوام هستند، نیاز به نگهداری و تمیز کردن دقیق و منظم دارند. به عنوان مثال، لازم است که دستگاه را حداقل دو بار در هفته تمیز کنید، هر 300 قهوه یکبار رسوب زدایی کامل انجام دهید ، مقاومت های داخلی را بررسی کنید و اجزای قابل استخراج را بشویید.

شایع‌ترین خرابی‌ها می‌توانند روی دیگ بخار تأثیر بگذارند، با کاهش راندمان ، افت دما و افت فشار داخلی ممکن است بشکند، مجراها مسدود شوند، برخی از عناصر مدار الکتریکی ممکن است آسیب ببینند، در حالی که منبع تغذیه ممکن است قطع شود، به عنوان مثال به دلیل افزایش ناگهانی برق. با این حال، اینها ماشین های گران قیمتی هستند که در بیشتر موارد با هزینه کم قابل تعمیر هستند.

برآورد هزینه تعمیر دستگاه اسپرسوساز

برای تعمیر دستگاه قهوه ساز باید صرفاً و منحصراً به شرکت های متخصص در این نوع مداخله اعتماد کرد. یک متخصص باتجربه کار انجام شده را به صورت حرفه ای تضمین می کند و دستگاه را در مدت زمان کوتاهی بازسازی می کند و از خرید مدل جدید شما را خودداری می کند.

در سایت اسپرسو میکر می توانید تا 5 تخمین رایگان بدون تعهد، مستقیماً آنلاین و بدون هیچ تلاشی دریافت کنید. پس از انتخاب دقیق مناسب‌ترین شرکت‌ها برای رفع عیب، راه‌حل‌های سفارشی‌ شده را بر اساس نیاز شما برای شما ارسال می‌کنیم. سپس کافی است قیمت ها را با هم مقایسه کنید، بهترین قیمت را انتخاب کنید و با شرکت منتخب تماس بگیرید تا دستگاه قهوه ساز اسپرسو خود را تعمیر و دوباره راه‌اندازی کنید.

برند هایی که ما از آنها مراقبت می کنیم

جدول قیمت تعمیرات قهوه ساز
-
قیمت ها به صورت میانگین حق الزحمه در ایران محاسبه شده است
تعمیرات پمپ دستگاه

650.000 ت الی 1.000.000 ت

تعمیرات المنت دستگاه

300.000 ت الی 450.000 ت

تعمیرات برد دستگاه

600.000 ت الی 5.800.000 ت

تعمیرات ترموستات دستگاه

140.000 ت الی 180.000 ت

هزینه ایاب و ذهاب تکنسین

80.000 ت الی 200.000 ت

هزینه جرم گیری دستگاه

250.000 ت الی 400.000 ت

تمامی قیمت های اعلام شده میتواند در تمامی شهر های ایران متغیر باشد و نوع برند دستگاه شما نیز در تعیین قیمت تاثیر دارد

برای قهوه ساز خود به قطعات یدکی نیاز دارید

از فروشگاه ما دیدن کنید و آنچه را که نیاز دارید خریداری کنید