پیشرفت و ارتقاء کیفیت خدمات یک مجموعه به چند عامل مهم بستگی دارد . که بخش زیادی از این عوامل ، به همکاری با تولید کنندگان و فعالان آن کسب و کار اختصاص داده می شود .

تولید کنندگان و عوامل داخلی کسب و کار های مختلف ، تلاش بسیاری برای اهداف بزرگ کرده اند که نتیجه و ثمره هیچ کدام بدون همکاری باقی فعالان و تولیدکنندگان ، میسر نبود . بازار های جهانی با همکاری عمومی با تولید کنندگان و فعالان عرصه های مختلف ، پیشرفت چشم گیری داشته و به نوعی ، عامل اصلی رونق تجارت و معاملات و ایجاد کسب و کار های گوناگون است .

همکاری با تولید کنندکان


بخش مهم همکاری با تولید کنندگان و توزیع کنندگان

در ایران و خارج از ایران شرکت ها و تولید کننگان بسیاری در صنعت قهوه ،بازار تجهیزات و ابزارآلات کافی شاپی
و رستورانی فعالیت می کنند که هدف همه به نوعی گسترش کسب و کار و اشتغال زایی است .اسپرسو میکر قصد داشته با همکاری با تمام فعالان این صنعت در ایران و خارج از ایران به ، نوعی اشتغال زایی و  همبستگی ایجاد کند.

هدف ما ارائه بهترین خدمات است که تا به امروز ، به لطف پروردگار و همکاری تولیدکنندگان و عموم متقاضیان ، این امر پیشرفت چشم گیری داشته . ما امیدواریم بتوانیم با همکاری و همبستگی متقابل ، این صنعت و اشتغال زایی در آن را گسترش دهیم .

همکاری


دعوت به همکاری با اسپرسو میکر

مقدمه برای کار و فعالیت اسپرسو میکر وجود نداره چون هدفمندی این مجموعه خیلی واضحه . تیم پشتیبانی اسپرسو میکر فعالیت خودش رو از سال 1395 شروع کرده و ابتدا در بازار های میدانی خدمات ارائه می داد . تلاش ، موجب پیشرفت و گسترش در هر کسب و کاری می شود .

به لطف پروردگار ، تلاش شبانه روزی و بی وقفه تیم اسپرسو میکر باعث شد این راه برای ما هموارتر بشه و ما به فکر طراحی فضایی باشیم که تبادل اطلاعات و همکاری گسترده تری با تولید و توزیع کنندگان و فعالان این صنعت داشته باشیم .

اسپرسو میکر با تمامی فعالان صنعت قهوه ؛ تولید و توزیع کنندگان تجهیزات و کالا های کافی شاپی و خانگی ، همکاری میکند .

 


شرایط همکاری با اسپرسو میکر

  • نظم و انضباط در تمامی بخش ها
  • تبادل اطلاعات به صورت مستقیم با اسپرسو میکر
  • سوابق کاری مرتبط و یا ایجاد فضای فروش برای محصولات فروشگاه
  • قرارداد ها به صورت پروژه ای و یا فصلی تنظیم شود ( فروشگاه ، اساتید ، تجهیز کاران )

 


برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید

09196838051   –   09335406147