عدم رضایت مشتری

از گذشته تا الان بازار ها برای مشتری فعالیت می کردند و اولین اولویت ، جلب رضایت مشتری به حساب میاد . عدم رضایت مشتری در فروشگاه آنلاین کامنت و نظرات بد رو به همراه داره که این شروع یه پایان تلخ برای کسب و کاره .

قبل از ایجاد و راه اندازی هر کسب و کاری ، باید این رو قبول کنیم که تمام سود حاصل ، از سمت عموم مشتریان تامین می شه .

 

عـدم رضایت مشتری میتونه پایه های یک مجموعه قدرتمند رو بشکنه ! تیم پشتیبانی 24 ساعته اسپرسو میکر شبانه روز با تبادل اطلاعات سعی می کنه بهترین خدمات رو به شما ارائه بده .

عدم رضایت مشتری


عـدم رضایت مشتری از فروشگاه آنلاین

نوع ارتباط با مشتری در فروشگاه های آنلاین و بازار های میدانی متفاوت است . یک فروشگاه آنلاین ممکنه چندین برابر یک مغازه مشتری داشته باشه و این مسئله بسیار مهمه که ما برای ادامه فعالیت و گسترش فعالیتمون ، برای جلب رضایت مشتریان تلاش می کنیم. در فروشگاه آنلاین اگر تعداد نظرات بد یک فروشگاه زیاد باشه ، باید شاهد از بین رفتن کسب و کار خودش باشه .در صورتی که برای یک فروشگاه یا مغازه چنین اتفاقی نیفته .


عدم رضایت مشتری از مرسوله دریافتی = عودت مبلغ پرداخت شده

عدم رضایت مشتری

ما برای از بین بردن عدم رضایت شما همراهان عزیز ، ویژگی های جذابی برای ثبت سفارش در نظر گرفته ایم . مبلغ پرداخت شده توسط شما دوست عزیز برای خرید کالا ، با عدم رضایت شما ؛ بازگردانده می شود . کالا های قابل عودت :

توجه داشته باشید هزینه مرسولات پس از بازگشت به انبار فروشگاه اسپرسو میکر ، بازگردانی می شود. ما در تلاشیم که میزان رضایت شما از خودمون رو بالا ببریم .و با هم یه کسب و کارو اداره کنیم . و زندگی کردن رو راحت تر کنیم . برای همه

سپاس