چربی سوزی در خواب به كمك قهوه چگونه صورت مى پذيرد ؟

چربی سوزی در خواب ،چربی سوزی با تردمیل

آیا قهوه واقعاً به چربی سوزی کمک می کند؟ 

قبل از نتیجه گیری اینکه قهوه می تواند به کاهش وزن کمک کند و چربی سوزی کند ، این مطلب را با دقت بیشتری بخوانید.در مرحله اول شما باید بدانید که قهوه چگونه تولید میشود ؟ و اینکه چه مواد موثری در قهوه وجود دارد که باعث چربی سوزی میشود حتی در زمان استراحت چربی سوزی در خواب را با کمک قهوه انجام دهید پس با این مطلب همراه باشید.

چربی سوزی شکم ، چربی سوزی بینی گوشتی

امر چربی سوزی با قهوه چگونه انجام ميشود ؟

این جمله که “قهوه می تواند به شما در چربی سوزی کمک کند” قانع کننده تر از “کافئین می تواند عملکرد BAT را برای خنثی سازی حرارتی تقویت کند” ، جایی که BAT به “بافت چربی قهوه ای” اشاره دارد و هیچ ارتباطی با بتمن ندارد. اما آیا این دو عبارت واقعاً برابر هستند؟

برای درک و تفسیر مناسب این دو مطالعه ، مهم است که تفاوت بین دو نوع سلول چربی در بدن شما ، قهوه ای و سفید ، و آنچه قهوه ای می تواند برای شما انجام دهد ، مهم است. سلول سفید چربی شباهت زیادی به چربی دارد ، زیرا حاوی یک قطره روغن بزرگ است و آن را ذخیره می کند. سلول چربی قهوه ای غیر از ذخیره چربی است.

سلول چربی قهوه ای علاوه بر اینکه حاوی چندین قطره روغن کوچکتر است ، قهوه ای است زیرا حاوی اجاق های کوچک “به رنگ شاه بلوط” به نام میتوکندری است. این موتورهای ریز می توانند قطرات ریز روغن را بسوزانند تا گرما تولید کنند.

چربی سوزی شکم و پهلو ، چربی سوزی شکم با ورزش

روند چربی سوزی در بدن به وسيله قهوه

این سلولهای چربی قهوه ای هستند که با هماتوکسیلین و ائوزین آغشته شده اند. شامل بسیاری از قطرات لیپید است … [+] قطره های توزیع شده در سیتوپلاسم.

از آنجا که کلمه “چربی” به معنی “چربی” است و “بافت” می تواند به معنی “ماده” باشد در حالی که شما به چیزی اشاره نمی کنید که باسن شما را خراش می دهد ، BAT یا بافت چربی قهوه ای در درجه اول به چربی قهوه ای اشاره دارد.

مطالعات نشان داده است که درجه حرارت سرد می تواند چربی قهوه ای را تحریک کرده و گرما تولید کند. چربی قهوه ای به گرم نگه داشتن نوزادان کمک می کند زیرا بچه ها لرز و لرز ندارند. آنها همچنین هنوز نمی دانند که کت های کوچک خود را کی بپوشند. با افزایش سن ، چربی قهوه ای تمایل به از بین رفتن دارد.

چربی سوزی سریع ، چربی سوزی در خانه

همه اینها نشان می دهد که به نوعی تحریک سلول های چربی قهوه ای برای چربی سوزی بیشتر برای تولید گرما می تواند منجر به کاهش چربی و کاهش وزن شود. اگر بعد از بیست و پنجمین فنجان قهوه متوجه نشده اید ، قهوه حاوی کافئین است و کافئین می تواند متابولیسم شما را افزایش دهد. آیا کافئین می تواند فعالیت چربی قهوه ای را افزایش دهد؟

برای پاسخ به این سؤال ، تیم تحقیق ابتدا به موش ها ، به ویژه سلول های بنیادی موش روی آوردند. آنها فرهنگ سلولهای چربی ایجاد شده از سلولهای بنیادی موش را ایجاد کردند که مانند شما سلولهای بنیادی موش به نظر نمی رسند ، مگر اینکه البته شما یک دسته سلول بنیادی موش باشید که در یک ظرف کشت نشسته اید. بنابراین ، اگرچه این سلول ها ظاهراً مشابه سلول های BAT در بدن شما بودند ، اما بخاطر داشته باشید که تمام نتیجه گیری های این قسمت از مطالعه شامل این سلول ها و نه لزوماً برای انسان ها است.

چربی سوزی پهلو ، چربی سوزی و عضله سازی

چربی سوزی به كمك قهوه

هنگامی که محققان این سلولهای چربی را در معرض کافئین قرار دادند ، سلولها نشانه هایی از افزایش متابولیسم و فعالیت مانند تولید بیشتر پروتئین جدا کننده میتوکندری، مصرف اکسیژن بیشتر و نشت اکسیژن بیشتر را نشان دادند. بنابراین ، به نظر می رسد که این سلول های چربی مشتق شده از سلول های بنیادی موش ها ، چربی سوزی بیشتری می سوزانند. باز هم ، سلولهای چربی از سلولهای بنیادی موش گرفته شده اند ، نه انسان ، نه شما.

مطالعه دوم شامل 9 داوطلب بود که یک نوشیدنی کافئین دار یا آب می نوشیدند و گرمای تولید شده در بافت بالای استخوان یقه را اندازه گیری می کردند. میانگین سنی داوطلبان 27 سال و میانگین توده بدنی BMI 23 بود.

چربی سوزی abby ، ویتامین c چربی سوزی

آنها مجبور بودند لباس های گشاد بپوشند ، بنابراین هیچ لباس گربه ای یا لباس اسپندکس تاکسیدو وجود ندارد. در طول نه ساعت مطالعه ، آنها همچنین مجاز به ورزش شدید نبودند ، یا کافئین ، دارو یا الکل مصرف کردند. برای هر شرکت کننده ، محققان ابتدا از تصویربرداری حرارتی برای اندازه گیری میزان گرمای تولید شده توسط نواحی گردن تحتانی و شانه استفاده کردند.

چربی سوزی با امگا 3 ، چربی سوزی در 30 روز

سپس ، بعد از اینکه مشارکت کنندگان در آن نوشابه یا نسکافه نوشیدند ، 30 دقیقه نشستند تا اجازه دهند کافئین قبل از انجام آزمایش گرماسنجی دیگری جذب شود. در حالی که به نظر نمی رسد نوشیدن آب باعث افزایش گرمازایی می شود ، اما نوشیدن نوشیدنی های کافئین دار این کار را انجام می دهد.

رژیم قهوه تلخ

قهوه انواع مختلفی دارد: قهوه اسپرسو، امریکانو، ماکیاتو،کاپوچینو با خامه، لته و… سرو می شود. ما می‌دانیم که همه این نوشیدنی ها بسیار خوشمزه و لذت بخش هستند، اما اگر می خواهیم فنجان ما به کاهش وزن کمک کند ، باید از نوشیدن یک بمب کالری خودداری کنیم: یک اسپرسو کلاسیک، بدون افزودن شکر، تنها 3 کیلو کالری به بدن ما می آورد . تنها راه فعال کردن مجدد متابولیسم استفاده از قهوه بدون کالری میباشد البته لازم نیست خود را از خوشمزه ترین تنوع ها محروم کنید، بلکه هر چند وقت یکبار میتوانید از انواع قهوه نیز استفاده کنید!

چه زمانی برای کاهش وزن قهوه بنوشیم؟

بهترین زمان برای انجام کار چربی سوزی با کافئین ، پایان وعده غذایی است. یک فنجان اسپرسو بدون شکر بعد از ناهار یا بعد از شام، گرم و خوش طعم، واقعا یک نوشدارویی است برای چربی سوزی و به هضم غذا کمک می کند و فرآیند متابولیک را بهبود می بخشد.

آیا نمی توانی آن را تلخ بنوشی ؟ در اینجا یک نکته کوچک وجود دارد: مقدار شیرین کننده را به تدریج کاهش دهید و قندهای تصفیه نشده را ترجیح دهید. شما به سرعت تعداد بی شماری از مزه های خوشمزه را که قبلا پنهان شده بودند، کشف خواهید کرد.

اما به یاد داشته باشید که هرگز در مقدار قهوه زیاده روی نکنید: این بزرگترین توصیه است. کافئین زیاد برای شما مضر است و اثرات مضر کافئین بسیار است. دو یا سه فنجان در روز (حداکثر)، مقدار مناسبی برای بهره مندی از فواید آن و اجتناب از موارد منع مصرف است. اگر شک دارید یا از ورم معده، رفلاکس معده به مری یا اختلال عملکرد قلبی رنج می‌برید، همیشه از پزشک خود بپرسید، او به شما خواهد گفت که آیا این نوشیدنی را مصرف کنید یا از مصرف آن اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *