قهوه لانگو چیست ؟ ” Lungo در مقابل اسپرسو: چه تفاوتی دارد؟ “

لانگو یا اسپرسو

قهوه لانگو

شما به احتمال زیاد در بعضی مواقع کاپوچینو ، لاته یا آمریکانو داشته اید ، اما لونگو؟ شما این را در اکثر لیست ها نمی بینید. بیایید نگاهی بیندازیم به اینکه قهوه لانگو چیست ، چگونه درست می شود و چه چیزی باعث محبوبیت آن می شود؟ طرز تهیه قهوه لانگو در این مقاله ذکر شده است.

نوشیدنی قهوه از ایتالیا می آید. ایتالیایی ها به عشق قهوه معروف هستند. این فنجان گرم برای صبحانه مصرف نمی شود بلکه در طول روز مصرف می شود. وقتی به قهوه فکر می کنید ، اسپرسو معمولاً اولین چیزی است که به ذهن شما خطور می کند. مانند اسپرسو ، لانگوس کمتر به دانه ها علاقه دارد و همچنین به نحوه تهیه قهوه اهمیت می دهد.

بنابراین در واقع قهوه لانگو چیست؟

قهوه لانگو در مقابل اسپرسو: چه تفاوتی دارد؟

لانگو در مقابل Americano: تفاوت چیست؟

قهوه لانگو چیست؟

Lungo یک کلمه ایتالیایی برای “طولانی” است بنابراین اگر آن را به انگلیسی ترجمه کنید قهوه طولانی دریافت می کنید. این دستگاه با استفاده از دستگاه اسپرسو با عکس های یک یا دو بار قهوه و آب ساخته می شود. برخلاف سایر سبک های قهوه ، این قهوه با رنگ سیاه ارائه می شود. در ایتالیا افزودن شکر به این قهوه غلیظ معمول است. خیلی شبیه اسپرسو است ، نه؟ ادامه مطلب را بخوانید و خواهید فهمید که چطور این دو نوشیدنی یکی نیستند.

اسپرسو لانگو

Lungo در مقابل اسپرسو: چه تفاوتی دارد؟

بنابراین تفاوت بین لونگو و اسپرسو دقیقاً چیست؟ Lungo در اصل یک نسخه “گسترش یافته” اسپرسو است. در لونگو دو برابر آب اسپرسو آب مصرف می کنید. برداشتن اسپرسو معمولاً 18 تا 30 ثانیه طول می کشد تا از دستگاه اسپرسو خارج شود. از آنجا که دو برابر آب مصرف می کنید ، تهیه قهوه Lungo حدود یک دقیقه طول می کشد.

Lungo در مقابل اسپرسو

ریه باید در فنجان های بزرگ ریخته شود. به این دلیل که فنجان های اسپرسو بسیار کوچک هستند و با مقدار قهوه خارج شده از دستگاه مطابقت ندارند. هیچ کس نمی خواهد از قهوه ریخته شده گریه کند ، درست است؟!

طرز تهیه آیس کافی خانگی در 5 دقیقه " بهترین نوشیدنی برای مهمان ها "

از آنجایی که در لونگو آب بیشتری نسبت به اسپرسو استفاده می شود ، طعم قهوه به این شدت نخواهد بود. همچنین متوجه خواهید شد که طعم و مزه تلخ تر است. این تلخی اضافی از آب اضافی ناشی از عصاره های قهوه آسیاب شده حاصل می شود.

این بدان معنی است که بیشتر دانه های قهوه در Lungo حل می شود تا اسپرسو. بنابراین اگر از اسپرسو لذت می برید اما آن را خیلی قوی می دانید ، این نوشیدنی برای شما خواهد بود! اگر اهل قهوه تلخ نیستید ، مقداری شکر اضافه نکنید تا تلخی آن را جبران کنید.

بنابراین ما اختلاف بین لونگو و اسپرسو را پشت سر گذاشتیم. Lungo در اصل همان قهوه اسپرسو است که آب بیشتری دارد. صبر کنید ، این برای شما شبیه Americano نیست؟

Lungo در مقابل Americano: تفاوت چیست؟

هر دو Longo و Americanos با استفاده از دستگاه اسپرسو و آب ساخته می شوند. که باعث می شود شما بپرسید ، “آیا لونگو آمریکایی است؟” روش ساخت این دو مورد مشابه به نظر می رسد ، اما تفاوت زیادی وجود دارد. وقتی ریه خود را تهیه می کنید ، تمام آب تخمیر می شود و به طور کلی کوتاه تر از آمریکنو بیرون می آید.

وقتی یک آمریکانو درست می کنید ، بعد از کشیدن اسپرسو از دستگاه اسپرسو آب اضافه می کنید. Americanos در فنجان های بزرگتری نیز عرضه می شود ، بنابراین می توانید به اندازه دلخواه آب به قهوه اضافه کنید.

ریه باید در یک فنجان کمی کوچکتر سرو شود زیرا پس از ساختن نیازی به افزودن آب ندارید. اما اگر واقعاً عاشق باشید ، اگر دوست داشته باشید ، هیچ کس در مورد شما قضاوت نمی کند!

هر دو پسر با قهوه آسیاب شده و تقریباً به همان میزان آب درست می شوند. بنابراین انتظار داشتید که آنها طعم یکسانی داشته باشند ، درست است؟ خطا افزودن آب پس از کشیدن اسپرسو قهوه ضعیف تری به شما می دهد. عبور آب از دانه های قهوه آسیاب شده ، همانند لونگو ، قهوه ای را با طعم بسیار قوی تری به شما می دهد. برای کسانی از شما که قهوه تیره و قوی را دوست دارید برای شروع روز خود عالی است!

روش های ارسالی محصولات

قهوه لانگو

قهوه لانگو در مقابل Americano

حالا اگر کسی بپرسد ، “آیا لونگو آمریکایی است؟” شما اکنون می دانید که جواب این است ، نه. این به روش خاص خود ساخته شده است که طعم متفاوتی از Americano ایجاد می کند. اسپرسو به اندازه قهوه قوی است اما ماندگاری بیشتری دارد.

طرز تهیه قهوه لانگو

حالا که متقاعد شدید قهوه لانگو همان اسپرسو یا آمریکانو نیست ، چطوره که خودتان یکی درست کنید؟ روش تهیه این قهوه تیره و تیره ساده است و به مهارت زیادی احتیاج ندارد.

از آنجا که لونگو از ایتالیا می آید ، شما باید آن را مانند ایتالیایی ها تهیه کنید. شیر را نگه دارید ، آب بیشتری اضافه کنید و از یک قهوه تیره غنی لذت می برید تا به آرامی از آن لذت ببرید. در اینجا روش سنتی ایتالیایی ساخت Lungo وجود دارد.

دانه های قهوه تازه ایتالیایی با کیفیت بالا (14-18 گرم)

دستگاه اسپرسو

فنجان کوچک (بزرگتر از یک فنجان اسپرسو اما کوچکتر از یک فنجان آمریکانو)

دانه های قهوه خود را آسیاب و یکدست کنید.

دو قسمت از زمینه های قهوه را به قسمت فیلتر دستگاه قهوه خود اضافه کنید. لوبیا ها را با قدرت 30 پوند رول کنید. اطمینان حاصل کنید که فشار هم سطح است ، تا آب بتواند به طور مساوی خارج شود.

استخراج را روی دستگاه اسپرسو تنظیم کنید تا استخراج تا 35 ثانیه افزایش یابد.

یک دوبار اسپرسو در لیوان یا لیوان خود قرار دهید. تخلیه کامل این زمان باید 20 تا 35 ثانیه باشد.

شکر را به مزه اضافه کرده و با قاشق هم بزنید.

کپسول های قهوه لانگو

شاید دیده باشید که کپسول های لانگو نسپرسو در سوپرمارکت محلی شما فروخته می شود. اگر دستگاه نسپرسو در خانه دارید ، این یک روش عالی برای فهمیدن اینکه آیا طعم قهوه Lungo را دارید یا خیر. از آنجا که زمان استخراج قهوه لانگو با اسپرسو متفاوت است ، مطمئن شوید که زمان استخراج را روی دستگاه خود تنظیم کنید. کپسول را باز کنید ، دکمه را فشار دهید و از این نوشیدنی روان لذت ببرید.

سایت اصلی ” coffeefeature

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *