خواص قهوه تلخ ” تاثیرات شگفت انگیز نوشیدنی قهوه اسپرسو “

خواص قهوه تلخ ، فواید قهوه تلخ

 

یک فنجان قهوه صبح با یک تکه نان تست می تواند به عنوان یک غذای پیش غذا برای معده شما عمل کند. قهوه معمولی که هنگام شروع روز بدون نیاز به خواب آلودگی به کافئین نیاز داریم. خواص قهوه تلخ : یک فنجان قهوه سیاه غلیظ و تلخ جلوه ای عالی به فرد می دهد ، او را برای چندین ساعت بیدار نگه دارید. اصولاً افراد زیادی وجود دارند که فکر می کنند قهوه غذایی سالم است اما قهوه فواید زیادی برای بدن دارد.

خواص قهوه تلخ

از نتایج تحقیقاتی که طی 13 سال گذشته بر روی 402،260 نفر توسط موسسه ملی سرطان انجام شد . مشخص شد که کسانی که قهوه می نوشیدند خطر مرگ به میزان قابل توجهی کمتر از 16٪ داشتند . اگرچه مصرف قهوه می تواند هورمون های استرس را افزایش دهد. و فواید قهوه هنوز هم زیاد است.

خواص قهوه تلخ برای بدن

جلوگیری از سنگ کلیه

در میان نوشیدنی های زیادی که توسط کارخانه تولید می شود یا خود به خود در خانه فرآوری می شود . قهوه هنوز طرفداران زیادی در نوجوانان در اندونزی دارد . بسیاری از مردم ترجیح می دهند یک فنجان قهوه سیاه و بدون شکر به یک فنجان چای یا یک فنجان شیر بنوشند و عطر و طعم قهوه معمولی دوستداران قهوه همیشه ترسیده و معتاد به این نوشیدنی است.

قهوه ترک چیست ؟ 5 دلیل برای امتحان قهوه ترک

یکی از فواید نوشیدن قهوه جلوگیری از سنگ کلیه است. تحقیقات انجام شده در دانشگاه هاروارد نشان داد که اگر زنانی که روزانه چهار فنجان قهوه می نوشند 25٪ کمتر در معرض سنگ کلیه قرار می گیرند . مطالعات قبلی نشان می دهد که نتایج تفاوت زیادی ندارند.

خاصیت قهوه تلخ ،خواص قهوه تلخ برای لاغری

با خواص قهوه تلخ ، از دیابت نوع 2 جلوگیری کنید

از دیگر مزایای قهوه سیاه پیشگیری از دیابت نوع 2 است و نتایج تحقیقاتی که برای مشخص شدن اینکه آیا قهوه مصرف می کنند خطر ابتلا به دیابت نوع 2 بسیار کمتر است . کسانی که قبلا هر روز 4 فنجان قهوه می نوشیدند از بیماری معاف می شوند. دیابت نوع 2 ، تا حدود 50٪ ، پس از انتشار مطالعه ای در اوایل ژانویه 2012 توسط مجله شیمی کشاورزی و مواد غذایی ، توسط ابر عمومی شناخته می شود.

خواص و مضرات قهوه تلخ

تراشکاری حافظه

خواص قهوه تلخ در روند یادگیری به شما قدرت می دهد. در مطالعه ای در سال 2005 توسط انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی ، مشخص شد که مصرف دو فنجان قهوه کافئین دار ممکن است. باعث بهبود حافظه و افزایش سرعت واکنش فرد شود.

جالب توجه است ، نتایج تحقیقاتی که در سال 2007 انجام شد نشان داد . که آیا زنان 65 ساله و بالاتر که 3 فنجان قهوه در طول روز می نوشند ، به طور قابل توجهی حافظه بهتری دارند . و از نظر حافظه اختلالی نسبت به کسانی که یک فنجان می نوشند ، ندارند.

خواص قهوه ی تلخ

کاهش خطر ابتلا به سرطان با خواص قهوه تلخ

فواید سلامتی که باید بدانیم کاهش خطر سرطان است. تصور می شود که مصرف قهوه با کاهش خطر ابتلا به سرطان کبد ، سرطان پستان ، سرطان پروستات ، چاقی و انسولین یا استروژن در ارتباط است. تحقیقات انجام شده در سوئد در سال 2008 نشان داد که مصرف 2-3 فنجان قهوه در روز می تواند خطر سرطان را کاهش یا جلوگیری کند.

قارچ گانودرما چیست؟ " مزایا و معایب نوشیدن قهوه گانودرما "

خاصیت قهوه تلخ برای لاغری

از افسردگی جلوگیری کنید

از مزایای این قهوه برتر می دانید که غالباً افسرده است. از تحقیقی که بایگانی پزشكی داخلی در سال 2011 منتشر كرد ، مشخص شد كه آیا زنانی كه هر روز 2-3 فنجان قهوه مصرف می كنند ، 15٪ خطر ابتلا به افسردگی كمتر دارند . در حالی كه زنانی كه هر كدام 4 فنجان كوبو مصرف می كنند . به این روز كمك می كنند، خطر ابتلا به افسردگی 20٪ کمتر از آن است. ( خواص قهوه تلخ )

مزایای قهوه تلخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *