روش های ارسالی محصولات

روش هاى ارسالى

سايت تخصصى و فروشگاهى espresso maker مرجعى براى تمامى مصرف كنندگان و متخصصين در امر قهوه مى باشد. ما قصد داريم كه مطالب و امور وسيعى در اين زمينه براى استفاده بيشتر و بهتر فعاليت كنندگان و مصرف كنندگان اين شاخه ، ارائه بدهيم . ضمن تشكر از شما جهت دنبال كردن ما ، تيم تخصصى espresso maker در تلاش است. با  بهترين روش هاى ارسالى ، محصولات خوب و با كيفيت كافى شاپى را ارائــه دهد كه عمده اين محصولات ، در سايت اسپرسو ميكر قابل رويت و سفارش است .

تيم تخصصى espresso maker در تلاش است كه با تعامل و همكارى وسيع و گسترده با عاملان و توليد كنندگان و وارد كنندگان تجهيزات صنعتى و قهوه هاى خاص . بهترين و با كيفيت ترين مرسولات كافى شاپى اعم از قهوه هاى خاص و اسپشياليتى و كامرشيال و تجاري . تجهيزات صنعتى و توليدى ( دستگاه هاى رست و مشتقات آن ) ، تجهيزات و ماشين آلات بار گرم ( دستگاه اسپرسو ، دستگاه آسياب ، كتل هاى برقى ، دستگاه هاى قهوه دمى مانند كمكس ، v60  و …. ) . تجهيزات و ماشين آلات بار سرد ( شيكر هاى صنعتى و دستى ، دستگاه يخ ساز و لوازم تخصصى … ) . محصولات مصــــــرفى و ظروف ( فيلتر هاى كاغذى ، پودر و قرص بك واش ، انواع ليوان و ظروف مخصوص ) را ارائه دهد .

روش هاى ارسالى

ويژگى خريد از espresso maker

ما براى سهولت در سفارش براى مشتريان و همراهان عزيز espresso maker راه آسان و راحتى انتخاب كرده ايم . كه هر كس به راحتى و با صرف كم ترين زمان ممكن و در همه جا بتواند سفارش خود را ثبت كند . و در كمترين زمان ، آن را تحويل بگيرد . شما مى توانيد محصولات و جزييات محصول را هم در سايت . هم در شبكه هاى اجتماعى مشاهده كنيد.

يكى از ويژگى هاى سايت تخصصى espresso maker نحوه پرداخت محصولات آن مى باشد . شما مى توانيد پس از سفارش محصول از سايت ما . به صورت آنلاين پراخت خود را انجام دهيد و يا پس از تحويل محصول مورد نظر درب منزل ، پرداخت خود را تكميل كنيد .

سفارش شما با پست در سريع ترين زمان ممكن به نشانى منزل و يا محل كار شما ارسال ميشود . ارسال محصولات از طريق پست و تيباكس و پيك ( اتومبيل و موتور ) انجام مى شود.

هم چنين ما سعي داريم براى ارائه محصولات و اطمينان از سالم رسيدن محصول . از بسته بندى هاى مناسب و استاندارد استفاده كنيم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *